Už vás nebaví tápať pri príprave školenia, hádať, čo do školenia zaradiť a triasť sa o jeho výsledok?

Tiež som sa tým trápila, ale ...

Dnes je pre mňa úplnou malinou pripraviť školenie na rôzne témy. Úžasne ma baví ten proces, keď vytváram nové školenie. Keď od prvého slova po posledné skladám skladačku toho, ako školenie bude vyzerať. A milujem samotnú interakciu s účastníkmi na školení. To čaro rozmanitosti, ktoré každá nová skupina ponúka...:)

Občas spomínam na svoje začiatky a neuveriteľnú trému, keď som sa prvý krát postavila pred ľudí. A na tú neistotu, zmätok v hlave a bezmocnosť, keď som netušila, ako si vlastné školenie pripraviť.

Veľakrát som rozmýšľala, v čom je ten zásadný rozdiel. Dlho som na to nevedela prísť, ale už viem. Rozlúskla som to tajomstvo a vám ho prezradím...

Príprava je alfou a omegou všetkého!

Preto som pripravila eBook o tom, ako si pripraviť dobré školenie od prvého slova až po posledné. Je o tom:

 • ako vytvoriť časový harmonogram tak, aby ste všetko stíhali
 • ako na úvod namotivovať ľudí, aby sa aktívne zapájali a pracovali na školení na maximum
 • kedy zaradiť akú aktivitu, aby bolo školenie dynamické a účastníci na ňom nezaspávali
 • na čo nezabudnúť v závere školenia, aby ste nepokazili svoj dobrý dojem

Naučím vás všetko o príprave školenia. Budete si vedieť pripraviť školenie s pútavým a motivačným úvodom. Školenie, kde stihnete ľudí naučiť všetko potrebné a bude ich to baviť. Ukážem vám kroky, ktoré pomôžu účastníkom vašich školení zaviesť naučené veci do praxe.

Pre obidve strany to bude výhra. Ľudia sa naučia, čo chcú a potrebujú a vy budete mať úžasný pocit z dobre odvedenej práce. Zabezpečíte si tak kopu spokojných klientov, ktorí budú vaše dobré meno šíriť ďalej. Aj vo svete školiteľov a trénerov je biznis hlavne o odporúčaniach. Zaručíte si ich práve skvelými školeniami. Ja vás ich naučím robiť.

Chystáte se na dráhu školitele? Školíte? Pak je tento ebook přesně pro vás. Najdete v něm pěkně pohromadě celou strukturu školení, cenné rady, postřehy, příklady z praxe. Navíc je vše psané s nadhledem a humorem. Žádné nudné čtení 🙂 Co bych za to já bývala před lety dala, když jsem sama začínala školit.

Mgr.Lenka Bílkovácertifikovaný koučka, mentorka, školitelka

Kto je Danka Fajerová, že vám v tom môže radiť?

Milujem vzdelávanie a venujem sa mu v podstate neustále. Celý môj pracovný život sa točí okolo vzdelávania. Som školiteľkou, lektorkou, trénerkou.

Za posledných 9 rokov som odškolila viac ako 247 školení (z toho väčšina 2 až 3-dňových) a "mojimi rukami" prešlo viac ako 3 167 ľudí. Absolvovala som množstvo školení a tréningov zameraných na rozvoj trénerských zručností. Ak chcete vedieť aké a dozvedieť sa viac o mojom vzdelaní a pracovných skúsenostiach, pozrite sem.

Môcť vzdelávať ľudí a pomáhať im v ich ďalšom rozvoji je pre mňa veľká česť. 

Som autorkou blogu a niekoľkých eBookovov o školiteľských zručnostiach.

Pýtate sa, čo sa u vás zmení po jeho prečítaní?

 • nebudete pri tvorení školenia tápať a riešiť veci systémom pokus-omyl
 • budete presne vedieť, čo chcete školením dosiahnuť, aj ako to urobiť
 • budete vedieť naplánovať školenie tak, aby v ňom bolo všetko potrebné, aby malo dynamiku a spád, a zároveň bolo hodnotné
 • nebudete mať trému na školení, lebo budete dobre pripravený
 • budete presne rozumieť tomu, prečo je to dobre tak, ako to je pripravené
 • budú vás školenia oveľa viac baviť, ich tvorba a príprava nebude nutné zlo, ale zábava a vzrušujúci proces

V jednoduchosti je krása

Pavel Říha raz povedal: „Keď neviete robiť veci jednoducho, tak ich ešte neviete“. Som veľký pragmatik a milujem jednoduché veci, preto mi táto veta ostala v hlave a v mnohom sa ňou riadim. Kedysi som si napríklad na školenie pripravovala celý šanón materiálov. Dnes mi stačia 2-3 papiere. 🙂 Túto jednoduchú verziu učím vo svojom eBooku.

"Legálny" spôsob, ako byť obľúbený 🙂

V bývalej firme sme istý čas mali zavedený systém, že riaditelia si vyberali konkrétnych školiteľov. Mnohí začali robiť rôzne veci pre to, aby boli obľúbení. Trošku sa rozmohlo pchanie viete kam...:), ohováranie a intrigánstvo. Tak sme tento systém zrušili.

Existuje spôsob, ako byť obľúbený „legálne“ a na základe svojej práce. A to vás chcem naučiť. Nepoznám v práci nič lepšie ako hrdosť na seba a spokojnosť s výsledkom svojej práce. Keď ju ocenia aj účastníci vašich školení, je to čerešnička na torte.

Je čas predstaviť eBook podrobnejšie

Čo všetko v ňom nájdete:

 • zoznam vecí, ktoré by nemali chýbať v úvode školenia
 • jednu otázku, vďaka ktorej budete vždy vedieť, ktoré témy do školenia zaradiť
 • tip, ako motivovať účastníkov k aktivite, ak poviete 3 správne vety
 • obrázky, vďaka ktorým si jasne predstavíte, o čom píšem v texte
 • rady, ako si pripraviť ťahák pre seba, aby ste na školení nič podstatné nezabudli

Ak vás zaujíma presný obsah, kliknite tu.

Keď si v kníhkupectve kupujem knihu, rada si ju najskôr obzriem, ako vyzerá. Môžem si v nej trochu listovať a chcem túto možnosť sprostredkovať aj vám:

Sama jsem lektorka, pořádám kurzy pro budoucí lodní kapitány, a byla jsem zvědavá, zda mi ebook přinese něco nového. Nebyla jsem zklamaná. Jedná se o praktickou příručku pro začínající školitele, plnou autentických zkušeností a užitečných návodů. Zkušeným připomene stále platná pravidla, a to je také dobře. Ebook je přehledně strukturovaný a příjemně se čte. Mohu vřele doporučit hlavně začínajícím. Naučí, jak se na školení připravit, dodá sebevědomí a zbaví strachu.

Mgr. Jana BalcarováLektorka a majitelka kurzů www.plavbyprukazylode.cz www.damazakormidlem.cz

Cena eBooku je 35 €.

Niekomu sa to môže zdať veľa, niekomu málo. Aby som ja získala vedomosti, ktoré v eBooku sú, stálo ma to viac ako 9 rokov praxe, takmer 300 zvládnutých školení, kopu času, ktorý som presedela nad prípravami a nevedela ako na ne.

Musím povedať, že som na toto dielo tak hrdá, a že vo svojich školiteľských začiatkoch by som zaň dala oveľa viac. 

Len pre porovnanie, za 35 € môžete mať:

 • pol až trištvrte nádrže benzínu do auta, podľa aktuálnej ceny
 • večeru pre dvoch v lepšej reštaurácii
 • polovicu saka kvalitného obleku:), aby ste na školení vyzerali dobre
 • jeden trošku väčší nákup potravín

Prijali sme ako realitu, že v potravinách málokedy zaplatíme pod 20 €. Pri väčších nákupoch nie je problém vykúzliť oveľa vyššiu sumu. Môžete si teraz do imaginárnej tašky zabaliť eBook a za 35 € získate vedomosti, ktoré vám ostanú už navždy, budete ich môcť používať opakovane a spravia z vás profíka v školiteľskej branži.

K eBooku navyše získate tieto bonusy:

Príprava konkrétnej témy... aby školenie už nikdy nebola nuda

Ak robíte na školení viac tém rovnakým spôsobom, pôsobí to monotónne a nudne. V tomto bonuse nájdete paletu možností, ako robiť teoretické a praktické bloky na školení. Vaše školenie bude vďaka tomu úžasne dynamické. Lepšie tým udržíte pozornosť ľudí a budú schopní zapamätať si viac nových informácií.

Bonus v hodnote 17 € získate zadarmo.

Zoznamky, vďaka ktorým je dobrá nálada už od začiatku školenia

14 rôznych zoznamiek, ktoré vám pomôžu odľahčiť atmosféru na úvod školenia, prelomiť ľady a začať budovať parádny vzťah s vašimi účastníkmi.

Bonus v hodnote 9 € získate zadarmo.

Príprava vašeho školenia

Pracovný zošiť, ktorý vás prevedie krok za krokom celým postupom, ktorý sa naučíte v eBooku. Pripraviť tak vaše konkrétne školenie bude pre vás hračka.

Bonus v hodnote 12 € získate zadarmo.

Individuálna konzultácia

Keď mi toto napadlo, skoro som od šťastia vyletela z kože. Toto je presne ten darček navyše, ktorý som vám chcela dať. 🙂 Ak sa pri príprave vašeho školenia budete potrebovať poradiť, napíšte mi. Dohodneme si čas aj spôsob. Či nám bude stačiť email, alebo využijeme Skype, či telefón.

Tento bonus získate až po vypršaní 14-dennej garancie vrátenia peňazí.

Bonus v hodnote 25 € získate zadarmo.

Môžno vám hlavou behá pár otázok:

Čo keď sa mi to nebude páčiť? 

Nemôžem zaručiť, že budú s mojim radami súhlasiť všetci. Každý sme rôzny a to na tomto svete milujem.🙂 Ak sa vám eBook nebude páčiť a budete si trieskať hlavu o stenu, čo za blbosť ste to zase kúpili, napíšte mi. Bez ďalších otázok vám peniaze vrátim. Mojim cieľom je mať spokojných zákazníkov, nie zarobiť za každú cenu.

Čo keď nebudem vedieť informácie využiť pri príprave školenia? 

Ebook je písaný tak, že by sa to nemalo stať. Sú v ňom presné kroky a popisy, ako jednotlivé kroky robiť. Ak by ste ho ale naozaj nevedeli použiť v praxi, máte dve možnosti. Využite možnosť vrátenia peňazí spomínanú v predchádzajúcom odseku. Alebo vyskúšajte špeciálny bonus k tomuto eBooku, a to individuálnu konzultáciu so mnou. Rozhodnutie je len na vás.

Je to dosť peňazí...

Rozumiem, že zaplatiť 35 € za eBook od niekoho, koho poriadne nepoznáte môže byť na prvý pohľad risk. Práve pre pocit bezpečia ponúkam 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí. 

Už viem všetko potrebné a chcem...

Alebo si prečítajte, čo na eBook hovoria tí, čo ho už čítali...

Ebook mě zaujal už podle názvu. Procházím nyní rekvalifikací na sekretářku a myslím si, že zvládnout odprezentovat a vytvořit školení apod. k této práci v dnešní době už patří. Také znalosti získané z e-booku využiji pro svůj soukromý projekt S radostí do Anglie a Ženy ve světě. Nadchla mě možnost dozvědět se v ucelené podobě e-knihy postupy z tohoto pole působnosti, pro mě doposud neprobádaného. Ohromilo mě množství praktických rad a tipů včetně pohledu na danou věc z psychologického hlediska. Také jak si napsat Tahák, přimět školené k otevřenosti a motivaci uspět. Zkrátka vše jsem shltla jak malinu. Takto záživně napsaný e-book už jsem dlouho nečetla. Hned mám chuť se pustit do svého prvního školení. Teď už se nebojím, že nebudu vědět co a jak. Je to naprosto profi e-book! Doporučila bych ho těm, kteří potřebují návod krok za krokem, jak vytvořit kvalitní školení a kteří ocení lidský přístup autorky e-booku, paní Dany. 🙂

Adéla Kubešováautorka projektu S radostí do Anglie a Ženy ve světě

Tento e-book ma zaujal, napriek tomu, že som v prezentáciách a školeniach ako "ryba vo vode" 🙂 Človek sa ale musí stále posúvať a vzdelávať. Keďže napriek dobrým ohlasom, poznám svoje drobné nedostatky, využila som možnosť zistiť ako ich odstrániť. Musím povedať, že v e-booku som našla veľa dobrých tipov, ako školenie zvládnuť po všetkých stránkach. A navyše je písaný s vtipom, takže sa naozaj číta ľahko a príjemne. Ďakujem za dobré tipy a odporúčam ho každému, kto sa chce v školení ľudí zlepšiť. "

Slávka Ramsováinteriérová dizajnérka, lektorka, www.slavkaramsova.sk

E-book Tajemství dobrého školení jsem využila k rozšíření své současné praxe kouče. Chci nabídnout klientům kromě klasického koučinku i školení na konkrétní témata, která zaměstnavatelé poptávají, především pro ty pracovníky, kteří jsou v přímém styku se zákazníkem a mohou zde nadělat spoustu škody nebo naopak užitku. E-book je poctivá práce člověka, který očividně problematice hluboce rozumí a vložil svou erudici do této studijní pomůcky. Je to strukturovaný návod, jak školení připravit i vést a odráží se v něm mnohaletá praxe a znalosti. Při jeho studiu jsem se mnohokrát od srdce zasmála vtipným komentářům autorky. Nepochybně bude e-book základní oporou mé práce i do budoucna. Je výbornou pomůckou pro všechny, kteří nějakým způsobem předávají informace dalším lidem - nejen pro ty, jejichž profesí je školit, ale například i vedoucím pracovníkům ve firmách pro efektivní práci při vedení týmu.

Alena Wendlerovákouč

Text je ucelený, obsah skvěle zpracovaný, pro začínající školitele je to " bible " :). Dozví se kvalitní informace, které vycházejí z letité praxe a které člověk sbírá zkušenostmi. Jedna se o velmi cenný materiál. Autorka přesně ví, o čem píše a dokáže i v psaném e - booku zodpovědět otázky, které budoucí školitel potřebuje zodpovědět. I pro mě, zkušenou lektorku, bylo velmi zajímavé přečíst si takto ucelený text a srovnat si s ním svoje zkušeností. Zcela jistě není tento e - book jen pro začínající školitele, ale také pro lektory, kteří školí dlouhodobě. Díky e - booku si mohou ověřit, zda se stále věnují školení s maximálním úsilím a motivaci. E - book se mi velmi líbil a doporučila bych ho všem, kteří pracují s lidmi a chtějí jim zajistit kvalitní školení.

Irena Duškova školiteľka, lektorka

Predstavte si, že:

 • pripravujete svoje školenie s absolútnou ľahkosťou
 • presne viete, ktoré témy vybrať aj ako ich chcete na školení spraviť
 • viete, kde ktorú tému uložiť do časového harmonogramu, aby najťažšie témy boli v čase, keď sú účastníci najvnímavejší
 • celé si to dokážete naplánovať tak, že všetko na školení elegantne stihnete
 • nie je pre vás problém vymyslieť spôsob, ako namotivovať ľudí, aby boli na školení aktívni

Páči sa vám táto predstava a pri čítaní tejto stránky ste si viackrát povedali: „Jééééj, to by som chcel/chcela vedieť“. Tak neváhajte, objednajte si eBook a splňte si svoje želanie.